Team

David Babylon

David Babylon

Accountmanager
0468 146 166
david@bulldots.be
zaakvoerder • accountmanager • handen vol, op het werk én thuis • vader van vier boys • pintje of gin tonic? Beide!

Stefaan Parrein

Stefaan Parrein

Creative director
0486 768 037
stefaan@bulldots.be
zaakvoerder • creative director • teamplayer pur sang • vader van Nand en Lilli • bourgondiër, met dank aan zijn vrouw

Dominique Vermeersch

Dominique Vermeersch

Laravel specialist
0478 958 853
dominique@bulldots.be
zaakvoerder • web artisan • professional goofball en code-guru • kan overweg met 6, maar beroert hoofdzakelijk 4 snaren • papa van Ilias en Maure

Arne Deprez

Arne Deprez

Front-end Developer
051 23 24 43
arne@bulldots.be
front-end developer • manusje van alles • visueel kunstenaar • natuur- en dierenliefhebber

Pieter Jan Pollie

Pieter Jan Pollie

Back-End developer
051 23 24 43
pieterjan@bulldots.be
back-end developer • ziet de wereld in code • fervente gamer • recreatieve padeller

Bieke Olivier

Bieke Olivier

Interne projectmanager
0468 25 54 70
bieke@bulletpoint.be
projectmanager • gaat voor succes, nothing less • book & food lover • mama van Lars

Margot Rollier

Margot Rollier

Contentmarketeer
051 23 24 43
margot@bulletpoint.be
contentmarketeer • schrijfgraag socialmedia-talentje • leest Engels, denkt Russisch, spreekt Oostends • food & fitness

Fabian Feryn

Fabian Feryn

Copywriter
051 23 24 43
fabian@bulletpoint.be
copywriter • copywriter • gestructureerde creatieveling • sporadische meesterchef • Spotify for life

Joke Cappelle

Joke Cappelle

Artdirector
051 23 24 43
joke@bulletpoint.be
artdirector • denkt in beelden, spreekt beeldend • guitig in de mooiste zin van het woord • wit wijntje? wacht tot na mijn fietsritje

Lisa Matthys

Lisa Matthys

Grafisch vormgever
051 23 24 43
lisa@bulletpoint.be
grafisch vormgever • verzet bergen werk • niest bergen omver • bokst erop los (niet op jou)

Febe Debrabander

Febe Debrabander

Grafisch vormgever
051 23 24 43
febe@bulletpoint.be
grafisch vormgever • de – visuele – denker • reislustige & rasechtige Ieperlinge • studeerde bij de noorderburen