Team

JE HEBT FARMERS EN JE HEBT HUNTERS.
WIJ ZIJN TROTSE FARMERS.

Want farmers zijn relatiebouwers. Ben je bij ons klant, dan weet je dat je meer krijgt dan sterke communicatie en creativiteit. Je kan bouwen op een hechte langetermijnrelatie, wederzijds respect en een eerlijke dialoog. Maak kennis met de farmers en de kudde van Bulldots.

David Babylon

David Babylon

Accountmanager
0468 146 166
david@bulldots.be
zaakvoerder • accountmanager • handen vol, op het werk én thuis • vader van vier boys • pintje of gin tonic? Beide!

Stefaan Parrein

Stefaan Parrein

Creative director
0486 768 037
stefaan@bulldots.be
zaakvoerder • creative director • teamplayer pur sang • vader van Nand en Lilli • bourgondiër, met dank aan zijn vrouw

Dominique Vermeersch

Dominique Vermeersch

Laravel specialist
0478 958 853
dominique@bulldots.be
zaakvoerder • web artisan • professional goofball en code-guru • kan overweg met 6, maar beroert hoofdzakelijk 4 snaren • papa van Ilias en Maure

Lisa Matthys

Lisa Matthys

Grafisch vormgever
051 23 24 43
lisa@bulletpoint.be
grafisch vormgever • verzet bergen werk • niest bergen omver • bokst erop los (niet op jou)

Elke Van Nieuwenhuyse

Elke Van Nieuwenhuyse

Copywriter
051 23 24 43
elke@bulletpoint.be
copywriter • hoe conceptueler, hoe liever • doodsbang voor buikgriep • geht los auf Wilde Boerendochter

Joke Cappelle

Joke Cappelle

Artdirector
051 23 24 43
joke@bulletpoint.be
artdirector • denkt in beelden, spreekt beeldend • guitig in de mooiste zin van het woord • wit wijntje? wacht tot na mijn fietsritje

Luca Barber

Luca Barber

Interne projectmanager
0468 25 54 70
luca@bulletpoint.be
interne projectmanager • eersteklas multitasker • gefermenteerde paddenstoelen en een Italiaans filmpje 'dabei' • cat hero voor Monti en Ponti

Margot Rollier

Margot Rollier

Contentmarketeer
051 23 24 43
margot@bulletpoint.be
contentmarketeer • schrijfgraag socialmedia-talentje • leest Engels, denkt Russisch, spreekt Oostends • food & fitness